Posumowanie 2017 roku
31.12.2017 .

W związku ze zbliżającym się końcem roku, chcielibyśmy przybliżyć Państwu zmiany które dokonały się w naszej firmie.
Był to najlepszy rok w historii firmy, obfitujący w rozwój biznesu z klientami ale również w  pozyskanie nowych klientów dla których to będziemy świadczyć produkcję począwszy  od 2018 roku.

Jesteśmy firmą nastawioną na ciągły rozwój dlatego, zakupiliśmy prasy szybkobieżne Schuler 40 ton i 60 ton, powiększyliśmy park maszynowy  o zakup pięciu (5) pras Schuler 500 ton, z których dwie prasy zostały już uruchomione.

Efektem naszych starań są wyróżnienia od naszych klientów w tym otrzymana nagroda dependability od firmy Husqvarna, to dowód na niezawodność, realizację zgodnie z planem i zawsze na czas.

Dobre wskaźniki finansowe znalazły także odzwierciedlenie w zdobyciu nagrody Geparda Sukcesu 2016r., które potwierdzają iż nasza firma jest godnym partnerem biznesowym.

Wkład w budowie relacji z szkołami średnimi i promowanie uczniów doceniona została przez Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu, który wręczył nam Laura Sowy w podmiocie Pracodawca Roku za wsparcie uczniów, które polega m. in. na ufundowaniu stypendium dla ucznia szkoły i zorganizowaniu szkolenia zawodowego (z zakresu obrabiarek). 

Newsletter